Sesje plenerowe

Sesja ślubna w plenerze

Uwielbiam organizować dla Was sesję ślubne, plenery, szalone pomysły i romantyczne wyjazdy - zawsze znajdziemy piękne miejsce i fajnie spędzimy czas! :)
Sesja narzeczeńska na Stoczni Cesarskiej w Gdańsku. Iza w prezencie dla swojego narzeczonego zorganizowała piękny samochód, który mega fajnie zagrał ze stylem naszej sesji. Był prawdziwy ogień :)
Sesja ślubna Gdańsk
sesja narzeczeńska Gdańsk
Mini sesja w dniu ślubu, który odbył się w Hotelu Otomin w Gdańsku, a sama uroczystość odbyła się na przepięknym pomoście nad jeziorem. Czego chcieć więcej w dniu swojego ślubu :)
sesja plenerowa nad jeziorem
sesja boho
Romantyczna sesja poślubna nad morzem. Bardzo często Pary z całej Polski myślą o pięknej sesji nad naszym morzem i super jest spełniać takie małe marzenia. Zwierzaki na sesji mile widziane :)
sesja na plaży
sesja ślubna nad morzem
Klasyka w pięknym wydaniu, czyli Park Oliwski, a w nim zjawiskowi Agnieszka i Daniel. Złota jesień i prawdziwa gorąca miłość :)
sesja ślubna park oliwski
sesja plenerowa Gdańsk
sesja ślubna jesienią
Sesja na plaży w Sobieszewie dla Pary na krótkich wakacjach w Trójmieście. Fajnie zatrzymać takie chwile na zawsze :)
sesja na plaży
sesja nad morzem
Jedna z moich pierwszych sesji plenerowych, którą będę wspominał zawsze z uśmiechem na ustach. Przepiękne Rzucewo i cudowna Para Iza i Rafał :)
sesja ślubna w rzucewie
Kolejna klasyka, którą bardzo lubię, to Gdynia Orłowo, ale tylko o świcie, kiedy plaże i molo mamy tylko dla siebie. Jedno z najczęściej wybieranych miejsc, a zawsze można coś nowego odkryć :)
sesja ślubna Orłowo
sesja poślubna nad morzem
sesja ślubna na molo
Miejscowość Dywan był hitem ostatniego sezonu i bardzo popularnym miejscem na plener ślubny, wiec i nas nie mogło tam zabraknąć. Koniec jesieni chwile przed wczesnym zachodem i piękna miłość Pauliny i Pawła :) 
sesja ślubna nad jeziorem
sesja ślubna dywan
Wyprawa na sesję w góry to mega przygoda, zwłaszcza gdy na co dzień mieszka się nad morzem. Od dawna marzyła mi się sesja w Tatrach i udało się zrealizować ten plan dzięki Marysi i Pawłowi, którzy uwielbiają góry i tam wybrali się na podróż poślubną :)
sesja ślubna szczyrbskie ploso
plener w górach
sesja ślubna w górach
fotografia ślubna sesja w górach
MASZ PYTANIA LUB CHCESZ SPRAWDZIĆ TERMIN
JESTEM POD TELEFONEM, ZADZWOŃ :)
798 521 988
Plenerowa sesja ślubna

Na ślubnych sesjach plenerowych szukamy znowu tej fantastycznej intymności i wspólnego zapatrzenia w siebie, które daje nam tak piękny obraz miłości dwojga ludzi. Żeby wytworzyć taka wyjątkową atmosferę podczas sesji ślubnej albo narzeczeńskiej potrzeba trochę czasu, a dobry dobór miejsca tylko pomaga uchwycić te wyjątkowe chwile.

Prezentuje Wam wybrane zdjęcia z dwóch sesji plenerowych wykonanych w dniu innym niż dzień ślubu. Jak widzicie, staramy się wykonać dla Was zdjęcia pełne miłości i ciepłych uczyć, a także różnorodne w wyrazie i otoczeniu.

Zwykle podczas sesji ślubnej odwiedzamy 2 do 4 lokalizacji i w czasie do 3 godzin jesteśmy w stanie złapać tych kilka chwil wartych zapamiętania na zawsze :)
Powrót do góry