Sesje plenerowe

Sesja ślubna w plenerze

Uwielbiam organizować dla Was sesję ślubne, plenery, szalone pomysły i romantyczne wyjazdy - zawsze znajdziemy piękne miejsce i fajnie spędzimy czas! :)
Sesja narzeczeńska na Stoczni Cesarskiej w Gdańsku. Iza w prezencie dla swojego narzeczonego zorganizowała piękny samochód, który mega fajnie zagrał ze stylem naszej sesji. Był prawdziwy ogień :)
Sesja ślubna Gdańsk
sesja narzeczeńska Gdańsk
Mini sesja w dniu ślubu, który odbył się w Hotelu Otomin w Gdańsku, a sama uroczystość odbyła się na przepięknym pomoście nad jeziorem. Czego chcieć więcej w dniu swojego ślubu :)
sesja plenerowa nad jeziorem
sesja boho
Romantyczna sesja poślubna nad morzem. Bardzo często Pary z całej Polski myślą o pięknej sesji nad naszym morzem i super jest spełniać takie małe marzenia. Zwierzaki na sesji mile widziane :)
sesja na plaży
sesja ślubna nad morzem
Klasyka w pięknym wydaniu, czyli Park Oliwski, a w nim zjawiskowi Agnieszka i Daniel. Złota jesień i prawdziwa gorąca miłość :)
sesja ślubna park oliwski
sesja plenerowa Gdańsk
sesja ślubna jesienią
Sesja na plaży w Sobieszewie dla Pary na krótkich wakacjach w Trójmieście. Fajnie zatrzymać takie chwile na zawsze :)
sesja na plaży
sesja nad morzem
Jedna z moich pierwszych sesji plenerowych, którą będę wspominał zawsze z uśmiechem na ustach. Przepiękne Rzucewo i cudowna Para Iza i Rafał :)
sesja ślubna w rzucewie
Kolejna klasyka, którą bardzo lubię, to Gdynia Orłowo, ale tylko o świcie, kiedy plaże i molo mamy tylko dla siebie. Jedno z najczęściej wybieranych miejsc, a zawsze można coś nowego odkryć :)
sesja ślubna Orłowo
sesja poślubna nad morzem
sesja ślubna na molo
Miejscowość Dywan był hitem ostatniego sezonu i bardzo popularnym miejscem na plener ślubny, wiec i nas nie mogło tam zabraknąć. Koniec jesieni chwile przed wczesnym zachodem i piękna miłość Pauliny i Pawła :) 
sesja ślubna nad jeziorem
sesja ślubna dywan
Wyprawa na sesję w góry to mega przygoda, zwłaszcza gdy na co dzień mieszka się nad morzem. Od dawna marzyła mi się sesja w Tatrach i udało się zrealizować ten plan dzięki Marysi i Pawłowi, którzy uwielbiają góry i tam wybrali się na podróż poślubną :)
sesja ślubna szczyrbskie ploso
plener w górach
sesja ślubna w górach
fotografia ślubna sesja w górach
Gdynia Orłowo raz jeszcze :) To miejsce nigdy nie zawodzi, wiec czesto tam wracam. Sesja w stylu glamour :)
sesja ślubna nad morzem
sesja na molo
sesja na plaży
sesja plenerowa na plaży
plener na morzem
sesja zakochanych ślub
sesja nad morzem
zdjęcia ślubne na plaży
gdynia orłowo sesja
sesja w lesie
Plenerowa sesja ślubna

Na ślubnych sesjach plenerowych szukamy znowu tej fantastycznej intymności i wspólnego zapatrzenia w siebie, które daje nam tak piękny obraz miłości dwojga ludzi. Żeby wytworzyć taka wyjątkową atmosferę podczas sesji ślubnej albo narzeczeńskiej potrzeba trochę czasu, a dobry dobór miejsca tylko pomaga uchwycić te wyjątkowe chwile.

Prezentuje Wam wybrane zdjęcia z dwóch sesji plenerowych wykonanych w dniu innym niż dzień ślubu. Jak widzicie, staramy się wykonać dla Was zdjęcia pełne miłości i ciepłych uczyć, a także różnorodne w wyrazie i otoczeniu.

Zwykle podczas sesji ślubnej odwiedzamy 2 do 4 lokalizacji i w czasie do 3 godzin jesteśmy w stanie złapać tych kilka chwil wartych zapamiętania na zawsze :)
Powrót do góry