Fotografia ślubna cennik

Ile kosztuje fotograf na ślub 2023

fotograf ślubny Gdańsk cennik
Fotografia ślubu i wesela - 3 850  ,-
Wasz ślubu od przygotowań, przez uroczystość, aż do oczepin. Aranżowana sesja Pary Młodej z poszczególnymi parami zaproszonych gości w miejscu odbywania się wesela. Macie mnie i mój aparat na wyłączność przez cały czas trwania ślubu i wesela do godz 24, a czasem dłużej :) Efektem jest co najmniej 450 cyfrowo obrobionych zdjęć gotowych do wydruku. Ilość 450 jest gwarantowana, ale praktycznie zawsze jest wyższa.  Dostajecie link do Waszej galerii z której można pobierać zdjęcia w pełnej rozdzielczości, można udostępniać zdjęcia bezpośrednio do mediów społecznościowych i co najważniejsze, link możecie wysłać do rodziny i przyjaciół, a oni z dowolnego urządzenia mogą obejrzeć i pobrać zdjęcia. Nie trzeba już rozsyłać płyt czy pen drivów.  W cenie dojazd do 100 km od Gdańska.
Co jest w cenie:

* Co najmniej 450  obrobionych zdjęć gotowych do druku
* Przygotowania - Ceremonia ślubu - Wesele do końca oczepin
* Mini sesja Para Młoda z zaproszonymi parami Gości
* Galeria internetowa z indywidualnym hasłem
* Do 12 godzin fotografowania
* Dojazd do 100 km
~~~~~~~~~~~~~~
fotograf ślubny Gdańsk cena
Plenerowa sesja ślubna w inny dniu - 750 ,-
Plenerowa sesja ślubna w wybranych lokalizacjach w dniu innym niż dzień Waszego ślubu. Na spokojnie w czasie do 2,5 godziny i do dwóch miejsc w odległości do 20 km.. Efektem jest co najmniej 40 różnorodnych zdjęć gotowych do wydruku. Szukamy pięknych miejsc ważnych dla Was lub takich które się Wam szczególnie podobają. Nie śpieszymy się i nie stresujemy - to ma być dla Was przyjemność i okazja do zatrzymania Waszej miłości w kadrze. W cenie dojazd do 100 km od Gdańska
Co jest w cenie:

* Co najmniej 40  obrobionych zdjęć gotowych do druku
* Do 2 wybranych plenerów w odległości do 20 km
* Galeria internetowa z indywidualnym hasłem
* Do 2.5 godziny fotografowania
* Dojazd do 100 km
~~~~~~~~~~~~~~
fotograf ślubny Gdynia cennik
Sesja narzeczeńska przed ślubem - 599 ,-
Sesja trwająca do 1,5 godziny w wybranych miejscach. Świetna okazja, żeby się lepiej poznać i dać Wam możliwość decyzji o wyborze mnie na fotografa Waszego ślubu ;) Efektem jest co najmniej 30 zdjęć, które będą stanowić świetna pamiątkę i wstęp do albumu z Waszego ślubu. W cenie koszt dojazdu do 50 km od Gdańska.
Co jest w cenie:

* Co najmniej 30  obrobionych zdjęć gotowych do druku
* Do 2 wybranych plenerów w odległości do 10 km
* Galeria internetowa z indywidualnym hasłem
* Do 1,5 godzin fotografowania
* Dojazd do 50 km
~~~~~~~~~~~~~~
fotograf ślubny trójmiasto cennik
Wieczór panieński / kawalerski - 599 ,-
Zdjęcia z Waszego szalonego wieczoru. Od imprezy w domu, do wyjścia w "miasto" i zabawę w klubie. Około 3 godzin. Efektem jest co najmniej 100 zdjęć z ostatniej takiej imprezy w Waszym życiu ;) Świetny dodatek do rozpoczęcia albumu ślubnego. W cenie koszt dojazdu do 50 km od Gdańska.
Co jest w cenie:

* Co najmniej 100  obrobionych zdjęć gotowych do druku
* Impreza w domu - droga do klubu - impreza w klubie
* Galeria internetowa z indywidualnym hasłem
* Do 3 godzin fotografowania
* Dojazd do 50 km
~~~~~~~~~~~~~~
sesja ślubna cena
Drugi fotograf na ślubie - od 800 ,-
Specjalnie dla Was wprowadzamy opcję fotografowania części lub całości ślubu i wesela przez dwóch fotografów. Fotografujemy w duecie i macie pewność, że żadna piękna chwila nie umknie, zwłaszcza podczas przygotowań odbywających się w tym samym czasie w dwóch osobnych miejscach, a także podczas ceremonii ślubnej zwłaszcza w chwili przysięgi. Koszt usługi zależny od długości czasu pracy drugiego fotografa.
~~~~~~~~~~~~~~
fotograf na ślub cena 2023
Powrót do góry strony