Sesja na Sycylii

Sesja ślubna we Włoszech

Sesja na Sycylii

Sesja ślubna we Włoszech

Przepiękne plenery wschodniej Sycylii i prawdziwa miłość dwojga ludzi. Karolina i Łukasz w swojej sesji poślubnej u stóp Etny.
sesja ślubna na sycylii
sesja ślubna we włoszech
sesja plenerowa włochy
sesja plenerowa Sycylia
sesja nad morzem
sesja w pałacu
sesja plenerowa Włochy Sycylia
Ślub we Włoszech
To było wspaniałe doświadczenie! :) Dwa dni non stop w podróży, Karolina ze świetnym planem i pomysłem na miejsca do odwiedzenia, Łukasz za kierownicą na zwariowanych Sycylijskich drogach i ja z aparatem po dwóch nie przespanych nocach :)

Zaczeliśmy od Katanii, od razu po przylocie rzuciliśmy walizki do pokoju i w drogę. Podróż 100 km na północ do jednych z najpiękniejszych i najwyżej położonych miejscowości w okolicy Taormina. Piękne widoki i mrożące krew serpentyny, upał i zmęczenie po podróży nie zepsuły nam okazji do zrobienia pięknych zdjęć. Początkowo trochę nieśmiali, z czasem Młodzi rozkręcili się na całego i już aparat tak ich nie onieśmielał. Fotografowaliśmy aż do końca dnia i już właściwie nocą wróciliśmy do Katanii ledwo żywi ;)

Następnego dnia przyszła kolej na zwiedzenie zjawiskowego parku botanicznego w centrum Katanii, gdzie udało się nam zrobić kilka pięknych kadrów, a potem w auto i na południe do Caltagirone .  Co jeszcze udało się ustrzelić możecie zobaczyć powyżej :)

Jeśli marzysz o pięknej sesji zagranicznej w dowolnym miejscu na świecie to zapraszam do kontaktu, na pewno coś fajnego razem wymyślimy i sfotografujemy :)
Back to Top