Przygotowania

Przygotowania do ceremonii ślubnej

Fotografia przygotowań do ślubu. Tu zaczynają się prawdziwe emocje i cała przygoda :)
Uwielbiam fotografować przygotowania - serio!

To moment na zrobienie Wam zdjęć w "naturalnym otoczeniu" Waszego domu i w obecności najbliższych Wam osób. Nawet jeśli przygotowania odbywają się w hotelu lub w miejscu innym niż Wasz dom, to jest to świetny moment na klimatyczne i ciepłe zdjęcia ślubne. Przygotowania fotografujemy przez dwie do trzech godzin, wiec jest to dużo czasu na złapanie tych chwil zadumy, wzruszenia, radości czy nawet lekkiego niepokoju. 

Często pary zastanawiają się czy chcą, żeby robić zdjęcia podczas przygotowań. Ja zawsze będę wam radził, że zdecydowanie TAK!

Nie ważne, ze będzie jakiś bałagan, może nie do końca piękne wnętrze mieszkania,  że chaos i trochę nerwów - tego nie będzie widać na zdjęciach, za to te chwile które uciekną, będą nie do powtórzenia już nigdy więcej i szkoda, żeby ich nie zapamiętać.

Powyżej możecie zobaczyć wybrane zdjęcia przygotowań kilku Par które miałem przyjemność fotografować. Mam nadzieję, ze Was przekonałem, że warto fotografować przygotowania, zwłaszcza, że i tak są w cenie pakietu ;)
Powrót do góry